Diskuse

Hranolky

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Richard Kába

Prominte mi tento komentar

Ale, europoslanec nema na praci nic lepsiho, nez filosofovat  o nemrtelnosti brouka a cpat se ve fast foodu?

0/0
29.8.2011 16:49

pavel_poc

Re: Prominte mi tento komentar

Já Vám, pane redaktore, v podstatě rozumím a tu Vaší podrážděnou poznámku vcelku chápu. Taky jsem docela zvažoval, jestli sem ten blog vůbec dám. Je jasné, že asi jen těžko můžete vnímat politiku jinak než prizmatem zkušeností v naší republice. Ale ono to přes ty všechny místní hrůzy takhle generalizovat nejde. Možná tomu nebudete věřit, ale protože mám na práci v ČR jen týden, tak někdy mívám v ČR tak nabitý program, že opravdu jediné co stíhám je hamburger po cestě. Zkušenost s fastfoody venku mám jednoduše proto, že víceméně kvůli bezpečnosti při cestě do Bruselu (jezdím autem) nejméně jednou zastavím a občas to bývá právě na kávu ve fastfoodu. 

A ještě jedna poznámka, jsem čech a mům tuhle zemi rád. Hrozně mně štve, když kvůli pár nenažraným trubcům moje země má špatný obraz. Bohužel totiž, v těch řetězcích zastavují autobusy s turisty nebo cizinci, a to tak že hodně. Co si asi tak myslíte, že si o nás myslí a říkají doma? O to jde, ne o nesmrtelnosti brouka.

0/0
3.9.2011 16:39

Richard Kába

Re: Prominte mi tento komentar

Vážím si toho, že jste mi odpověděl. Jako představitel ČSSD máte na svět jiný pohled než já, to jste asi pochopil při návštěvě mého blogu. Já vnímám orgány evropské unie jako věc, která je nadbytečná a páchá více zla než dobra, navíc nám vysává z kapes těžce vydřené hodnoty. I proto můj zjednodušující pohled. Protože tak  to potom vypadá. Vaši myšlenku za tím vším samozřejmě chápu, ale upřímně je mně osobně je kvalita tuzemských fast foodu lhostejná, protože to je místo, které je hluboko pod moji preferencí stravování.

0/0
3.9.2011 16:48

misaviki

Mám zkušenost

V Mekáči jsem dělala na brigádě a pan "frančízant" nám nadával i za to, že dáváme moc ubrousků - jeden stačí. Mlíčko a cukr ke kávě jen na vyžádání a jen jeden. Běda natočit kornoutkovou zmrzlinu u dovnitř kornoutku (jeden "manažér" nám dělal školení, jak ji natočit, aby vypadala obrovská a přitom to byl jen klam). Zaměstnanci měli zdarma jídlo za směnu v hodnotě 75 Kč, ale nesměli si vzít menu a museli si koupit min. střední nápoj - 25 Kč. Takže vám toho moc nezbylo. Jeden kluk si udělal "speciál" - dal si do cheesburgera víc okurek a plátek sýra navíc - hned ho vyhodil a nedal mu poslední výplatu, kdyby se bránil, volal by na něho policii. Jednu holku vyhodili za to, že šla na svačinu, vzala si k ní tatarku a řekla, že ji zaplatí po sváči, že přinese peníze (čas byl měřen div ne na sekundy a přijít jen o minutu pozdě znamenalo nadpracovat celou hodinu). "Manažér" jí nařídil, že musí zaplatit hned, jinak tatarku nesmí odnést. Brala to jako legraci, i my okolo.Vyhodili ji za to.

0/0
29.8.2011 15:35

misaviki

Re: Mám zkušenost

Je to už 10 let, ale pokud jsou stejné poměry i nadále, nedivím se, že ti chudáci, co tam dělají, berou zákazníky na hůl. Jinak by dostali holí oni sami.

0/0
29.8.2011 15:35

dolch

No co

mají nás rádi. Nechtějí, abychom byli vyžraní jak v těch zemích, kde dávají plné sáčky :-)

0/0
29.8.2011 10:07

Sidonie_11

Re: No co

;-D R^

0/0
29.8.2011 14:22

Glock Mark XVIII

Jednoduché

Prostě nejezděte na Svatou Kateřinu (D5), ale do Mitterteichu (A93). V obou mekáčích se domluvíte česky. :-)

0/0
29.8.2011 9:37

Sidonie_11

Re: Jednoduché

A nebo ať tam nechodí vůbec a bude mít klid. ;-)

0/0
29.8.2011 14:23

SOUTĚŽ

BR17

Dnes je trendy přehnaná korektnost, říká Viktorie Besó. O její knížku si můžete zasoutěžit zde.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz